Oprawa oka

Stylizacja brwi i rzęs to jeden z najpopularniejszych zabiegów. Choć jest on niepozorny, to w spektakularny sposób może zmienić wygląd twarzy. Dzięki podkreśleniu naszego spojrzenia możemy optycznie poprawić symetrię twarzy, oszczędzić czas na makijaż ale przede wszystkim uzyskujemy młodszy wygląd. W Klinice Kosmetologii K3 śledzimy aktualne trendy w koloryzacji brwi i nowości w liftingu rzęs, aby zapewnić klientowi usługi na najwyższym poziomie.

Oprawa oka Dąbrowa Górnicza

Rekomendowana
pora roku

cały rok

Czas
trwania zabiegiu

30 - 60 min

Znieczulenie
miejscowe

ze znieczuleniem

Rekomendowana
ilość zabiegów

1 zabieg

Czas
rekonwalescencji

zdolność do pracy

Wskazania do zabiegu:

Mężczyźni wybjerają ten zabieg
15%
Kobiety wybierają ten zabieg
95%
Udanych zabiegów
100%

Jakie wybrać zabiegi na brwi i rzęsy ?

Zabieg dedykowany jest dla osób, które szukają alternatywy dla przedłużania rzęs i chcą podkreślić spojrzenie w naturalny sposób. Lifting pozwala osiągnąć długotrwały efekt podkręcenia i odżywienia rzęs, utrzymujący się do 6 tygodni. Po zabiegu rzęsy są uniesione, przyciemnione i pogrubione. Dedykowane osobom z jasnymi, prostymi rzęsami.
Lifting rzęs wzbogacono o zabiegi koloryzacji brwi delikatną farbką oraz odżywiającym botoksem.
Cena: 220 zł

Henna pudrowa to naturalny, wegański produkt do koloryzacji brwi, który umożliwia odżywienie i odbudowę włosa. Możemy wybierać spośród szerokiej gamy kolorów i dopasować idealny do naszej cery. Możliwości są ogromne – od jasnego blondu, aż po ciemne czekoladowe brązy.
Ponadto henna pudrowa wyróżnia się większą trwałością (efekt na włoskach utrzymuje się nawet do 6 tygodni) oraz efektem tatuażu na skórze– a więc możliwością ukrycia niedoskonałości brwi.
Zabieg brow henny połączony jest z dokładnym pomiarem i rysunkiem brwi, dzięki czemu Zabiegowiec dobiera odpowiedni kształt i szerokość brwi, tak, aby jak najlepiej współgrały z rysami twarzy.
Henna pudrowa to świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą lub nie mogą wykonać zabiegu makijażu permanentnego. Utrzymuje się znacznie dłużej niż klasyczna henna i daje efekt intensywnego koloru.
Cena: 140zł

Laminacja brwi polega ona na ułożeniu włosków, tak aby otrzymać pożądany kształt brwi. Najlepiej sprawdzi się, gdy włoski się kręcą lub mamy luki w brwiach. Możemy wtedy dowolnie ułożyć włos, aby je ukryć. Dzięki temu zabiegowi nie trzeba codziennie układać brwi. Po zabiegu brwi są grubsze, gęstsze i bardziej błyszczące. Ogromnym atutem jest regeneracja i odżywienie włosa. Laminację wzbogacono o zabiegi koloryzacji brwi delikatną farbką oraz odżywiającym botoksem.
Cena: 200zł

Pomysł na prezent ?

Zrób miłą niespodziankę bliskiej osobie i podaruj bon upominkowy na zabieg. Możesz wykupić dowolny zabieg lub przeznaczyć dowolną kwotę do samodzielnego wykorzystania.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu ?