Klinika kosmetologii K3

Klinika Kosmetologii K3 jest renomowaną i prężnie rozwijającą się firmą na rynku beauty-med. Dzięki współpracy z ekskluzywnymi markami kosmetycznymi i medycznymi oraz inwestycji w najwyższej jakości urządzenia, poziom świadczonych usług jest najwyższy. Wieloletnie doświadczenie połączone z wysokim zasobem wiedzy naszych Specjalistów gwarantuje najlepsze efekty terapeutyczne.
Zespół K3 stanowią Eksperci w dziedzinie kosmetologii z wyższym wykształceniem, którzy ukończyli najlepsze uczelnie medyczne w Polsce. Stałe doskonalenie umiejętności i zdobywanie wiedzy czyni z nich Specjalistów wysokiej klasy.

Klinika Kosmetologii K3 oferuje usługi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i medycznej oraz medycyny estetycznej. Dla każdego klienta nasi specjaliści dostosowują spersonalizowaną terapię i plan zabiegowy dla osiągnięcia najlepszych rezultatów. Klinika Kosmetologii K3 to miejsce, w którym się zrelaksujesz, zregenerujesz i poczujesz się zaopiekowania. Zawsze stajemy na wysokości zadania, abyś osiągnęła maksimum satysfakcji. Na
pierwszym miejscu stawiamy samopoczucie i zadowolenie każdego Klienta.

Poznaj naszych specjalistów

Katarzyna Kamola

WŁAŚCICIEL

Aleksandra Irzyk

KOSMETOLOG

Magdalena Mitka

KOSMETOLOG

Anna
Noga

MANAGER

Agnieszka Zawalska

OBSŁUGA KLIENTA