Laser nd:yag

Laser Nd:Yag rewelacyjnie sprawdza się w walce z doskwierającymi naczynkami, trądzikiem różowatym i rumieniem oraz z pierwszymi oznakami starzenia. Laser Nd:Yag najczęściej wykorzystywany jest do bezoperacyjnego zamykania rozszerzonych naczyń włosowatych pod skórą. Poprzez podgrzewanie i koagulację krwi następuje obkurczenie i zamknięcie naczynka. Terapia wymaga wykonania serii zabiegów. Z reguły zabiegi powtarza się co 6 – 8 tygodni, a ich ilość uzależniona jest od rodzaju i wielkości zmian.
Za pomocą lasera Nd:Yag wykonujemy usuwanie makijażu permanentnego oraz tatuaży dekoracyjnych, kosmetycznych i pourazowych, wykonanych zarówno przez profesjonalistów, jak i przez amatorów. Można również skusić się na zabieg “Black Doll”, czyli peeling węglowy. 

Zabieg polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry pokrytej emulsją węglową. W trakcie zabiegu węgiel absorbuje energię światła laserowego, powodując „mikroeksplozje”. Zachodzące mikroeksplozje powodują oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulację kolagenu(redukcja zmarszczek i wiotkości skóry).

Laser nd:yag Dąbrowa Górnicza

Rekomendowana
pora roku

cały rok
(fotoprotekcja)

Czas
trwania zabiegiu

20 - 60 min

Znieczulenie
miejscowe

bez znieczuleniem

Rekomendowana
ilość zabiegów

2 - 8

Czas
rekonwalescencji

1 - 4 dni

Cena
Zobacz cennik

od 200 zł

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu ?