Kosmetologia Pielęgnacyjna

Your image

Mikrodermabrazja Diamentowa

Zabieg opiera się na usuwaniu wierzchnich warstw naskórka wykorzystując do tego celu diamentowe głowice. Pozwala na powolne ścieranie powierzchni skóry, mikro warstwa po mikro warstwie, aż do pożądanego poziomu. 

Cena: 400 zł (netto); 
Czas trwania: 8 godzin

Your image

Depilacja Pastą Cukrową

To delikatna, naturalna metoda depilacji całego ciała, polecana dla osób o wrażliwej, naczyniowej skórze oraz dla osób uczulonych na wosk tradycyjny. Na szkoleniu nauczysz się techniki depilacji, pracy z pastą cukrową, poznasz produkty do depilacji i będziesz mieć możliwość pracy z modelkami. 

Cena: 400 zł (netto) ; 
Czas trwania: 8 godzin

Your image

Aparatura Kosmetyczna

Szkolenie obejmuje pełen zakres wiedzy z obsługi urządzeń niezbędnych w pracy w gabinecie kosmetycznym. Poznacie tajniki pracy z taką aparaturą jak Fala Radiowa, Ultradźwięki, prądy wysokiej częstotliwości. Dzięki temu szkoleniu będziesz sprawnie operować wiedzą z zakresu obsługi najczęściej wykorzystywanych sprzętów w pracy z klientem gabinetu. 
 

Cena: 1500 zł (netto) ; 
Czas trwania: 8 godzin

Your image

Rysunek Brwi

Szkolenie obejmuje obszar wiedzy z zakresu prawidłowego doboru i rozrysowania kształtu brwi zgodnego z naturalnym układem anatomicznym. Kurs pozwala na pracę z nawet najbardziej wymagającymi klientami w gabinecie kosmetycznym, a także ułatwia pracę linergistki. 

Cena: 1000 zł (netto) ; Czas trwania: 8 godzin

Your image

Brow Henna

Szkolenie na którym nauczysz się jak wykonywać idealnie symetryczne brwi z wykorzystaniem henny pudrowej w najnowszych technikach na światowym poziomie. Podczas trwania szkolenia rozwiązujemy wszelkie wątpliwości co do trwałości henny, efektu końcowego oraz która henna jest najlepsza.

Cena: 1000zł ; Czas trwania: 8 godzin

Kosmetologia Estetyczna

Your image

Mezoterapia igłowa poziom I

Szkolenie na którym poznasz tajniki mezoterapii różnymi technikami. Z naszymi kursantkami omawiamy metody takie jak: nappage, mikrodepozytów. Zapoznasz się także z tematyką odpowiedniego doboru preparatów do mezoterapii oraz bezpieczeństwa 
i higieny wykonywania zabiegów. 

Cena: 1000zł ; Czas trwania: 8 godzin

Your image

Osocze Bogatopłytkowe i Fibryna Bogatopłytkowa (PRP/iPRF)

Zabieg zwany inaczej „wampirzym liftingiem”, opiera się na regeneracyjnych właściwościach składników autologicznego osocza, pozawala pozbyć się takich defektów skóry jak: blizny, rozstępy, łysienie, pomaga w terapii stopy cukrzycowej i przy trudno gojących się ranach. Na szkoleniu poznasz technikę wykonywania zabiegu.

Cena: 2250zł ; Czas trwania: 8 godzin

Your image

Mezoterapia igłowa Poziom 2

To szkolenie pozwoli Ci w pełni opanować zabiegi z zakresu redukowania defektów skóry oraz przeciwdziałania łysieniu. Zgłębisz tajniki metodyki zabiegów, które pozwolą twoim klientom pozbyć się rozstępów lub niechcianych blizn. Poznasz także skuteczną metodę zachowania gęstych włosów. Szkolenie dla osób po Poziomie I.

Cena: 1000zł ; Czas trwania: 8 godzin

Your image

Wypełniacz Autologiczny (PRP)

Zabieg zwany inaczej fillerem autologicznym lub plasma fillerem, opiera się na regeneracyjnych właściwościach składników autologicznego osocza, pozawala pozbyć się takich defektów skóry jak: blizny, bruzdy. Uzyskujemy również doskonały efekt wolumetryczny, możemy także korygować kształt ust.

Cena: 2500zł ; Czas trwania: 8 godzin

Your image

Techniki Wypełnień Poziom I

Na tym szkoleniu poznasz podstawowe techniki wypełnień bruzd, modelowania ust oraz podstawowy podział wypełniaczy i metodykę wykonania zabiegów.

Cena: 2000zł ; Czas trwania: 8 godzin

Your image

Techniki Wypełnień Poziom II

Na tym szkoleniu dowiesz się jak przeprowadzić takie zabiegi jak: powiększanie ust, wolumetria za pomocą igły. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które ukończyły poziom podstawowy technik wypełnień.

Cena: 2000zł ; Czas trwania: 8 godzin

Your image

Techniki Wypełnień Poziom Ekspercki

Szkolenie eksperckie dedykowane jest dla osób posiadających certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie zaawansowanych zabiegów wolumetrii twarzy z zastosowaniem preparatów na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego oraz obszerne doświadczenie w aplikacji wypełniaczy HA.

Cena: 2500zł ; Czas trwania: 8 godzin

Your image

Refreshing

Szkolenie z zakresu zaawansowanego nawilżania głębokich warstw skóry za pomocą kwasu hialuronowego technikami iniekcyjnymi, daje nam wiele możliwości terapii skóry twarzy i ust uszkodzonej czynnikami zewnętrznymi, przesuszonej. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które ukończyły szkolenie z Mezoterapii igłowej lub Wypełniaczy.

Cena: 1500zł ; Czas trwania: 8 godzin

Your image

Karboksyterapia

Zabieg polegający na śródskórnym podaniu medycznego dwutlenku węgla. Opiera się na silnym oddziaływaniu na organizm, poprzez wpływanie na metabolizm komórkowy. Na tym szkoleniu dowiesz się jak wykonywać zabiegi działające na problemy skórne takie jak blizny, rozstępy, wiotkość skóry, zmarszczki, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej. Szkolenie przeznaczone dla osób posiadających pewną wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny.

Cena: 500zł ; Czas trwania: 8 godzin

Your image

Plasma

Szkolenie z zastosowania Plazmy medycznej tzw. „czwartego stanu skupienia”. Zapoznasz się z zaawansowanymi technikami niechirurgicznego liftingu powiek i usuwania zmian skórnych takich jak: włókniaki miękkie, plamy soczewicowate, zaskórniki. Plasma ARC wytwarza kontrolowaną i celowaną wiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu.

Cena: 1200zł ; Czas trwania: 8 godzin

Your image

Hi-Fu

Szkolenie obejmuje zakres pracy na wysokiej klasy urządzeniu oferującym niechirurgiczny lifting twarzy. Skoncentrowana wiązka fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu (HIFU) indukuje powstanie w ściśle określonych warstwach skóry termicznych mikrouszkodzeń, na skutek których dochodzi do skurczu włókien kolagenowych, koagulacji białek i przebudowy tkanki łącznej.

Cena: 1200zł ; Czas trwania: 8 godzin

Your image

Nici PDO Poziom 1

To metoda służąca do natychmiastowej poprawy struktury skóry, która staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona. Nić umieszczona jest na sterylnej, bardzo cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzamy ją w określone okolice skóry. Zabieg jest mało inwazyjny, a efekt 100% naturalny, nie dochodzi także do żadnych powikłań po zabiegu. Obecność nici PDO w tkance wzmacnia mięśnie i ścięgna. Skóra staje się grubsza i elastyczna.

Cena: 2500zł ; Czas trwania: 8 godzin

Your image

Nici PDO Poziom 2

To metoda służąca do natychmiastowej poprawy struktury skóry, która staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona. Nić umieszczona jest na sterylnej, bardzo cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzamy ją w określone okolice skóry. Zabieg jest mało inwazyjny, a efekt 100% naturalny, nie dochodzi także do żadnych powikłań po zabiegu.

Cena: 2500zł ; Czas trwania: 8 godzin

Your image

BB "Glow Effect"

Celem kursu jest zdobycie umiejętności teoretycznych i praktycznych z zakresu BB Glow. Nauczymy Cię jak korygować niedoskonałości cery, wyrównywać koloryt, nadać skórze świetlistego blasku i uzyskać efekt makijażu „no make-up”. Zabieg ten może być wykorzystany także do ukrycia drobnych blizn potrądzikowych, piegów, przebarwień nie tylko na twarzy, ale w każdej okolicy potrzebującej kamuflażu np. szyja, dłonie.

Cena: 2000zł ; Czas trwania: 8 godzin

Your image

BB "Shade Effect"

Celem kursu jest zdobycie umiejętności teoretycznych i praktycznych z zakresu BB Glow. Nauczymy Cię jak korygować niedoskonałości cery, wyrównywać koloryt, nadać skórze świetlistego blasku i uzyskać efekt makijażu „no make-up”. Zabieg ten może być wykorzystany także do ukrycia drobnych blizn po trądzikowych, piegów, przebarwień nie tylko na twarzy, ale w każdej okolicy potrzebującej kamuflażu np. szyja, dłonie. Zabieg polega na wprowadzeniu preparatu koloryzującego za pomocą mezoterapii mikroigłowej. Do zabiegu używamy tylko oryginalnych koreańskich produktów, które mają moc wybielania kolorytu i wygładzania skóry.

Cena: 2000zł ; Czas trwania: 8 godzin

Your image

Resurfacing Kwasowy

Szkolenie to obejmuje zakres wiedzy z obszaru szeroko pojętych kwasów AHA, BHA, PHA. Poznacie metody wykorzystania tych produktów w terapiach przeciwstarzeniowych oraz zwalczania defektów skórnych takich jak blizny czy rozstępy, a także metodykę wykonywania zabiegów we wspomaganiu leczenia popularnych dermatoz.

Cena: 800zł ; Czas trwania: 8 godzin

Your image

Usuwanie Pigmentu Egzogennego (Metoda laserowa)

Szkolenie obejmuje zakres wiedzy potrzebnej do pracy z laserem Nd:Yag. Kursanci poznają ogólny podział laserów jak i szczegóły techniki usuwania pigmentu.

Cena: 1000zł ; Czas trwania: 8 godzin

Your image

Usuwanie Pigmentu Egzogennego (Metoda nielaserowa)

Bezpieczne i skuteczne usuwanie makijażu permanentnego to przydatna umiejętność, którą z pewnością będziesz wykorzystywać, ratując klientów z trudnych sytuacji. Szkolenie dostarczy Ci niezbędnej wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych, umożliwiających samodzielne wykonywanie zabiegów, polegających na chemicznym usuwaniu makijażu permanentnego oraz tatuażu.

Cena: 800zł ; Czas trwania: 5 godzin

Your image

IPL w Kosmetologii

Szkolenie obejmuje pełen zakres wiedzy z zakresu pracy z IPL (Intense Pulsed Light). Uczestnicy poznają zasady pracy urządzenia, tajniki wykonywania zabiegów w przypadku konkretnych defektów takich jak: trądzik, fotoodmładzanie, rumień, przebarwienia.

Cena: 1000zł ; Czas trwania: 8 godzin

Your image

Fotodepilacja

Na szkoleniu zostaną omówione metody trwałego usuwania owłosienia oraz podziału technik ich wykonania. Kursanci opanują wiedzę z zakresu wykorzystania laserów i IPL w zabiegach fotodepilacji.

Cena: 1000zł ; Czas trwania: 8 godzin

Makijaż Permanentny

Your image

Makijaż Permanentny
Brwi-Microblading

Microblading jest to manualna technika pigmentacji brwi. Zabieg pozwala na uzyskanie pojedynczych włosków, dzięki którym możemy nadać pożądany kształt brwi lub je zagęścić. Metoda ta cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na bardzo naturalny efekt podkreślenia brwi. Zabieg wykonywany jest za pomocą pena, do którego mocuje się jednorazowe piórka.

Cena: 3000zł ; Czas trwania: 30 godzin

Your image

Makijaż Permanentny
Brwi-Ombre Brows

Ombre brows jest to technika pigmentacji brwi za pomocą maszynki do makijażu permanentnego oraz jednorazowych kartridży. Dzięki tej metodzie możemy uzyskać naturalny efekt cieniowania brwi, podkreślić i skorygować ich kształt. Pożądany efekt ombre uzyskamy dzięki stopniowemu przyciemnianiu brwi ku końcowi. Nasada brwi jest najjaśniejszą częścią brwi w tej metodzie.

Cena: 3500zł ; Czas trwania: 30 godzin

Your image

Makijaż Permanentny oczu - Eyeliner

Pigmentacja kresek odbywa się metodą maszynową. W zależności od wybranego wzoru ma ona na celu skorygowanie kształtu oka, podkreślenie linii rzęs lub nadanie mu efektownego wyglądu na co dzień. Podczas 2 – dniowego kursu pozyskasz wiedzę teoretyczną oraz nauczysz się wykonywać kreskę klasyczną, dekoracyjną (efekt eye- liner) oraz delikatną aby tylko zagęścić linię rzęs na skórcę, a następnie zweryfikujesz swoje umiejętności na prawdziwej modelce.

Cena: 2000zł ; Czas trwania: 20 godzin

Your image

Makijaż Permanentny Ust

Pigmentacja jest wykonywana metodą maszynową. Celem zabiegu jest: skorygowanie asymetrii ust lub podkreślenie ich naturalnego kształtu. Możemy nadać nowy kolor naszym ustom, a przez zastosowanie efektu 3D optycznie je powiększyć. Podczas podstawowego ( 3-dniowego) kursu z zakresu makijażu permanentnego ust nauczysz się wykonywać kontur ust, rozcieniowywać konturowanie i uzyskać oszałamiający efekt 3D.

Cena: 3500zł ; Czas trwania: 30 godzin