O Nas

Klinika Kosmetologii "K3" jest prężnie rozwijającą się od wielu lat firmą na rynku beauty-med. Dzięki współpracy z ekskluzywnymi markami kosmetycznymi, medycznymi oraz nowoczesnym urządzeniom zapewnia wysoką jakość usług. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza specjalistów gwarantuje zadowowolenie klientów oraz widoczne efekty terapii już po pierwszej wizycie, z zachowaniem pełnej dyskrecji.

Sample title
 

Klinika oferuje usługi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz medycyny estetycznej. W Klinice K3 skorzystasz z takich usług jak: korekcja zmarszczek mimicznych i głębszych bruzd z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, zabiegi laserowe, karboksyterapia, peelingi chemiczne, mezoterapię igłową, lipolizę iniekcyjną, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego oraz modelowania owalu twarzy za pomocą nici PDO. Oferujemy również zabiegi wspomagające leczenie dermatoz takich jak: trądzik, łuszczyca lub AZS. Posiadamy w ofercie także zabiegi pielęgnacyjne twarzy, zabiegi modelujące ciało, depilację, stylizację paznokci i rzęs oraz makijaż permanentny i okolicznościowy.

Każdy klient traktowany jest indywidualnie,
a zabiegi dostosowane są do konkretnych potrzeb każdego z nich.

Poznajmy się

Your image

Katarzyna Kamola

Magister kosmetologii, specjalista od zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Biegle włada igłą i strzykawką, w jej rękach każdy zabieg staje się przyjemnością. Katarzyna specjalizuje się w modelowaniu ust. Dzięki jej stuprocentowej perfekcji oraz artyzmowi pracy każdy klient osiąga apogeum satysfakcji. Nasza specjalistka wykonuje również wiele innych zabiegów estetycznych, takich jak: mezoterapia igłowa, karboksyterapia, modelowanie owalu twarzy nićmi PDO, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego oraz wiele innych. Fascynuje się także nowościami z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, dlatego każdy nasz klient może mieć pewność, że korzysta z najnowocześniejszych i najlepszych metod na rynku.

Your image

Aleksandra Irzyk

Magister kosmetologii, specjalista od zabiegów z użyciem zaawansowanej aparatury. Jednak jej największą miłością są brwi, niemalże z fetyszystyczną perfekcją podchodzi do ich stylizacji. Makijaż permanentny nie ma dla niej tajemnic, a brwi na skórze maluje niczym Claude Monet obrazy na płótnie. Z równie wielkim artyzmem podchodzi do tak prozaicznego zabiegu jakim jest depilacja pastą cukrową. Nasi klienci mogą zapomnieć o bólu i wsłuchać się w głos własnego Ego lub przenieść się w stan błogiej nieświadomości do momentu zakończenia zabiegu. Opanowując nasze niebiańskie urządzenia oferuje także sprawną epilację, fotoodmładzanie, fototerapię trądziku, laserowe usuwanie tatuażu, karboksyterapię, peelingi chemiczne oraz modelowanie sylwetki. Ola zna największe tajniki kosmetologii pielęgnacyjnej. Dzięki jej zabiegom każdy klient czuje się piękniej, młodziej i radośniej.